Sinedijital Hakkında

Sinedijital, Ankara’da 2012 yılından bu yana kalite odaklı çalışmalarıyla kurumsal web sitesi, fotoğraf çekimleri ve video tanıtım filmleri oluşturarak dijital dünyaya içerik üreten yenilikçi ve yaratıcı bir ajanstır.

Oluşturduğu dijital içeriklerle birçok alanda faaliyet gösteren kamu ve özel sektörde yer alan öncü firmalara kalite odaklı hizmet vermiştir.


Sinedijital 2012 yılından günümüze dijital dünyada kalite ve güven odaklı çalışmalarıyla hizmetinizde.

Sinedijital Ajans, video prodüksiyon alanında kurumsal tanıtım filmi, reklam filmi, kamu spotu, animasyon filmi, doğum hikayesi, kısa film ve programlar hazırlayarak firmaların dijital çağa adapte olmasını ve marka bilinirliğini artırmasını sağlamıştır.

Festival, konser, etkinlik, tanıtım, ürün, personel ve spor faaliyetleri sırasında fotoğraf çekimleri ile anı yakalayarak dijital ve yazılı medyada kullanılan fotoğraflar üretmiştir.

Dijital ve sosyal medya için özel olarak hazırlanan içerikler, firmaların marka bilinirliğini artırırken dinamik medya yönetimi ile marka prestini en hızlı şekilde artırmayı başarmıştır.

Kurumsal web siteleri üreten Sinedijital, aynı zamanda oluşturduğu web sitelerinin arama motoru yönetimini de üstlenerek firmanın arama sonuçlarında en üst sırada yer almasını sağlarayak reklam maliyetlerini en aza indirerek iş ortaklarına katkı sağlamıştır.

Sinedijital Ajans, 7/24 çalışan profesyonel ekibiyle kurumsal alanda dijital medya içerikleri üretmeye ve çağın dinamiklerini takip ederek sürekli güncellenerek çalışmalarına devam etmektedir.